خدمات ما

ضلع سوم این تیم با اراده و جوان، از قدم‌های اول یعنی مشاوره تبلیغاتی و انتخاب نام برند، طراحی هویت بصری، طراحی برند بوک، طراحی لوگو و ست اداری تا مدیریت شبکه‌های اجتماعی، کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و آفلاین همراه شماست.
vector 03

مشاور تبلیغات

کلیه کسب و کارهای کوچک و بزرگ جهت یافتن بهترین روش‌های تبلیغاتی همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهت رسیدن به اهــداف، افزایش فروش و برندینـــگ خود به مشـاور یا مدیر تبلیـــغات نیاز دارند.
vector 07

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی علاوه بر اینکه باید ویژگی های عکاسی تبلیغاتی را داشته باشد باید بتواند بیننده را به شوق برساند. در این رشته از عکاسی، صنعت و کارخانه و ماشین ها و فرآورده های صنعتی موضوع عکاسی صنعتی است.
vector 02

بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ

بازریابی یا مارکتینگ شامل مجموعه ای از فعالیت های مدیریتی و اجتماعی است که به شناخت نیازهای بازار می پردازد، با مشتریان ارتباط می گیرد، ارزشمندی محصول را می سنجد و همچنین خریداران و مشتریان را به هم نزدیک می کند
vector 06

طراحی گرافیک و چاپ

طراحی گرافیک در هویت سازی برند بسیار پرکاربرد است . همچنین از طراحی گرافیک در زمینه های دیگر مانند انتشار مجلات و ....، تبلیغات چاپی، بیلبوردها، پوسترها، طراحی وبسایت و بسته بندی محصولات استفاده می شود.
vector 01

ایده پردازی و خلاقیت

برای ماندگاری در ذهن مخاطب باید تبلیغ اثر بخش داشته باشیم، از ملزومات اثربخشی تبلیغات، خلاقیت است. خلاقیت یعنی داشتن ایده های ناب و استفاده از موقعیت های نرمال به شکلی خاص و منحصربفرد.
vector 08

ساخت تیزر تبلیغاتی

امروزه تیـــزر یا تبلیغات تلویزیــونی و رادیویـــی به ویدیوها یا سناریــــوهای صوتی کوتاهی گفته می‌شود که توســط شــرکت‌ها ساخته می‌شود تا پیام خاص یک محصـــول و یا خدمتی را به مخاطبان انتقال دهد.
vector 04

شبکه های اجتماعی

این فضا به علت رایگان بودن و راحتی برای دسترسی، فرصتی بسیار مناسب برای بازاریابی بشمار می رود. یکی از روش های تاثیرگذار برای بالا بردن رتبه سایت، و برندسازی کسب و کار، فعالیت در شبکه های اجتماعی است.
vector 05

تولید محتوا

تعریف کاربردی «محتوا» از منظر رسانه، وب و ارتباطات عبارت است از: هر اطلاعـــاتی مبنـــی بر متـــن، صدا، تصویـــر و ویدئـــو که پیام، خبر، احساس، و نظایـــر آن را به کاربران و عمـــوم مردم منتقـــل کند.
vector 09

طراحی هویت بصری و برندسازی

امـــروزه اهمیـــت برندینـــگ در کســـب درآمـــد بیشتــر، بسیــار مهـــم است. برندینـــگ در افزایـــش ارزش کســـب و کـــار، فــروش بیشتـــر، تضمیـــن فـــروش، اعتمــاد ســـازی و ... کامـــلا مشهــــود و ملمـــوس است.

مراحل انجام کار:

Icon Image

احساس نیاز

شما مخاطب گرامی آژانس تبلیغاتی ضلع سوم، بعد از احساس نیاز به تبلیغات و گرافیک، به سایت ما و یا پیج های شبکه اجتماعی ما سر میزنید. الان که این متن رو میخونید یعنی این احساس در شما به وجود اومده.

Icon Image

دیدن نمونه کار

بعد از شناخت اولیه آژانس تبلیغاتی ضلع سوم نوبت دیدن نمونه کارهای ضلع سوم و اطمینان از تخصص کافی ما در زمینه ای که نیاز داریده، میتونید نمونه کارهای مارو تو بخش پروژه های ببینید.

Icon Image

مشاوره و راهنمایی

بعد از دیدن نمـــونه کـــارها، با یکی از روش های تماس، با ما تمـــاس میگیـــرید و اعضـــای پشتیبـــانی تیم ضـــلع ســـوم در خدمـــت شما هستند تا مشـــاوره های مورد نیـــاز رو به شما بدن.

Icon Image

حالا نوبت شماست

حالا نوبت شماست که اطلاعاتی که مشاورین ما از شما میخوان رو در اختیار تیم ما قرار بدید تا با محاسبه دقیق و سنجیدن تمام جوانب، به بهترین شکل ممکن برای شروع کار تصمیم گرفته بشه.

Icon Image

بستن قرارداد

بعد از توافق های اولیه و گرفتن اطلاعات مورد نیاز توسط تیم ضلع سوم، ما در خدمت شما هستیم تا با شرایطی که دو طرف رضایت داشته باشند قراردادی برای اطمینان حاصل کردن از صحت انجام کار با شما بسته شود.

Icon Image

شروع کار

بعد از بستن قرار داد با شرایط مناسب، تیم خلاقیت ضلع سوم شروع به کار کرده و تا زمان تعیین شده در قرارداد کار یا خدمات مورد نیاز شمارو با بهترین کیفیت به شما تحویل خواهد داد.

قیمت گذاری

قیمت گذاری ما بر اساس مدت زمان و سطح پروژه متغیر است. پس از ما انتظار قیمت ثابت نداشته باشید، قیمت ثابت برای کارهای دم دستی و پیش پا افتادست، نه برای پروژه های بزرگ.

چند نکته خودمونی...

ضلع سوم تمام تلاششو میکنه تا شما رضایت کامل رو از محصول نهایی و روش کار داشته باشید، پس گفتن چند نکته خالی از لطف نیست:

گرافیک هم یک تخصص است

شما باید این رو بدونید که همانطور که اگر خدای نکرده بیماری سراغتون بیاد، به دکتر متخصص مراجعه میکنید، وقتی برند یا کسب و کارتون دچار ضعف شد هم باید به متخصصش مراجعه کنید. تیم ما متخصص برندسازی و تبلیغات است.

اعتماد به ضلع سوم مثلث

ما در کنار شما هستیم تا مثلث: (شما، مشتری شما و ما) رو استوار نگه داریم، پس به ما اعتماد داشته باشید و بدونید که هم شما و هم مشتریان شما را میشناسیم. کارتون رو با خیال راحت به ما بسپارید.

ضلع سوم یار شماست

یکی از مهمترین نکته هایی که باید در نظر داشته باشید این است که تیم ما برای پیشرفت برند خود نیاز به تخصص و حرفه ای بودن داره پس خیالتون راحت باشه که ما بیشترین تلاشمونو رو برای ارتقاء برند شما خواهیم کرد.

خلاقیت ضلع سوم

یک نکته مهم دیگه اینکه از ما انتظار طراحی و تولید خدمات و محصول تکراری و غیر حرفه ای نداشته باشید، چرا که ضلع سوم به دنبال خلاقیت است.

حوصله کنید

رک بگم همیشه پروژه های عجله ای ضعیف و به درد نخور از آب در میان. ما برای انجام پروژه ها به بهترین شکل ممکن و گرفتن بهترین و بیشترین بازخورد، مراحلی داریم، لطفا به این مراحل احترام بذارید تا بهترین نتیجه حاصل بشه.

هزینه هاموووووون

ما هم میدونیم هزینه کردن مشکله، ولی خب تیم ضلع سوم هم برای چرخیدن چرخاش به یکسری هزینه ها نیاز داره، پس قیمت هایی که به شما داده میشه با سنجیدن تمام جوانبه. امیدواریم بدونید برای ماهم هزینه کردن مشکله.
شماره تماس و یا ایمیلتون رو برامون بذارید تا بابت مشاوره و توضیحات بشتر باهاتون تماس گرفته بشه  🙂
و یا با شماره ی زیر تماس بگیرید:

0919-5026645

پایه

19 ماهانه
 • تماس نامحدود
 • هاستینگ رایگان
 • 500 مگابایت فضا
 • 500 مگابایت پهنای باند
 • پشتیبانی 24/7

استاندارد

29 ماهانه
 • تماس نامحدود
 • هاستینگ رایگان
 • 500 مگابایت فضا
 • 500 مگابایت پهنای باند
 • پشتیبانی 24/7

حرفه ای

99 ماهانه
 • تماس نامحدود
 • هاستینگ رایگان
 • 500 مگابایت فضا
 • 500 مگابایت پهنای باند
 • پشتیبانی 24/7